2019-2020 AKADEMİK YILI FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI GİDEN ÖĞRENCİ SONUÇLARI

BARTIN ÜNİVERSİTESİ
FARABİ GİDEN ÖĞRENCİ 2019-2020 Başvuru Sonuçları

Sıra

Adı Soyadı

Gideceği Üniversite

Gideceği Fakülte

Bölümü

 Sınıfı

Başarı Durumu

1

Aygozel MOLLAYEVA

Akdeniz Üniversitesi

Turizm Fakültesi

Turizm İşletmeciliği

2

Red

2

Gizem BOZOĞLU

Akdeniz Üniversitesi

Sağlık Hizmetleri MYO

Optisyenlik

2

Kabul

3

Tuğçe HAZIR

Akdeniz  Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Yönetim Bilişim Sistemleri

3

Red

4

İrem SAÇMAÖZÜ

Ankara Hacı Bayram Üniversitesi (Gazi Üniversitesinden Ayrılmıştır.)

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

Red

5

Rumeysa ÖKSÜZ

Amasya Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

2

Kabul

6

Gizem Nagehan YILDIRIM

Aydın Adnan Menderes  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

Kabul

7

Nurullah AY

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

3

Kabul

8

Büşra KAPLAN

Bursa Uludağ Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Türkçe Öğretmenliği

2

Red

9

Berat ÇETİN

Bülent Ecevit  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1

Kabul

10

Yunus AKKAYA

Bülent Ecevit  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

1

Kabul

11

Emre Can YILMAZ

Çukurova  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

3

Kabul

12

Alaattin TAYMUR

Çukurova  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Türkçe Öğretmenliği

2

Red

13

Hilal DURGUT

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

2

Kabul

14

Mehmet DİNÇER

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

2

Kabul

15

Seyran KIRÇİÇEK

Eskişehir Anadolu Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

2

Red

16

İstemihan Naci POLATDAĞ

Eskişehir Anadolu Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Turizm İşletmeciliği

3

Kabul

17

Halit YUMRUTEPE

Fırat  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Rekreasyon

3

Red

18

Kübra ÇAĞLAR

Gazi Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

1

Kabul

19

Nisa GEMİCİ

Gazi Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

Red

20

Alperen Suat ÖZGEÇ

Gazi Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Spor Yöneticiliği

1

Kabul

21

İpek YILDIZ

Gaziantep  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

2

Kabul

22

Ömer YELEK

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Antrenörlük

1

Kabul

23

Şenel SARI

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Rekreasyon

1

Kabul

24

Mehmet Ömer İNAN

Hatay Mustafa Kemal  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Rekreasyon

1

Kabul

25

Selinay GÜRSES

Hatay Mustafa Kemal  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Rekreasyon

2

Kabul

26

İmadettin DEVECİ

Hatay Mustafa Kemal  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Rekreasyon

1

Kabul

27

Büşra ALTINDAĞ

Hacettepe  Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

Red

28

Cennet ÜMİT

Hacettepe  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Matematik Öğretmenliği

3

Red

29

Halil İbrahim ALPTEKİN

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa

Spor Bilimleri Fakültesi

Spor Yöneticiliği

2

Kabul

30

Vedat Kanaç

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa

Mühendislik Fakültesi

Elektrik - Elektronik Müh.

1

Kabul

31

Sedat ÖZBAY

İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa

Eğitim Fakültesi

Sınıf Öğretmenliği

1

Kabul

32

Uğur YALÇINKAYA

İnönü  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

2

Kabul

33

Neslihan DÖNMEZ

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Mühendislik Fakültesi

İnşaat Mühendisliği

2

Kabul

34

Serra ZENGİN

Kocaeli Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

Red

35

Nesrin DUMAN

Kocaeli Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Sınıf Öğretmenliği

1

Kabul

36

Tuğçe KUZGUN

Kocaeli  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

1

Kabul

37

Sema KAMANLI

Marmara  Üniversitesi

İslami İlimler Fakültesi

İslami İlimler

2

Red

38

Fatmagül AKTAŞ

Maramara  Üniversitesi

İslami İlimler Fakültesi

İslami İlimler

2

Red

39

Şeyma AÇIKGÖZ

Marmara  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

Kabul

40

Yasin AYDIN

Marmara Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Antrenörlük

2

Kabul

41

Emine ÖZTÜRK

Marmara  Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2

Red

42

Gökhan TUNÇBİLEK

Marmara  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Antrenörlük

2

Kabul

43

Melihcan ERKE

Muğla Sıtkı Koçman  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3

Kabul

44

Ayşe KOCADÜZ

Ondokuzmayıs  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

1

Kabul

45

Sevim GÜNEY

Ondokuzmayıs Üniversitesi

İslami İlimler Fakültesi

İslami İlimler

3

Kabul

46

Zeynep BİLGİN

Ondokuzmayıs  Üniversitesi

Eğitim Fakültesi

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

3

Kabul

47

Elif ARSLAN

Ondokuzmayıs  Üniversitesi

İslami İlimler Fakültesi

İslami İlimler

3

Kabul

48

Sümeyra BAŞPINAR

Osmangazi Üniversitesi

İslami İlimler Fakültesi

İslami İlimler

2

Kabul

49

Deniz AKYÜREK

Pamukkale Üniversitesi

Spor Bilimleri Fakültesi

Rekreasyon

3

Kabul

50

Melike KILIÇ

Pamukkale  Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

3

Kabul

51

Ayşenur ÇEKİN

Sakarya Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

2

Kabul

52

Hande ERİŞ

Sakarya Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Rekreasyon

2

Red

53

Nisanur YEŞİL

Sakarya  Üniversitesi

Mühendislik Fakültesi

İnşaat Mühendisliği

2

Kabul

54

Mehmet AKTÜRK

Selçuk Üniversitesi

Teknoloji Fakültesi

Elektrik - Elektronik Müh.

1

Kabul

55

Mehmet EROĞLU

Süleyman Demirel Üniversitesi

Spor Bilimleri Fakültesi

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

2

Kabul

56

Bahattin EROĞLU

Yozgat Bozok  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

3

Kabul

57

Enes Alptuğ ŞAHAN

Yozgat Bozok  Üniversitesi

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

3

Kabul

BAĞLANTILAR

MEVZUAT

BARTIN ÜNİVERSİTESİ FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsü Yahya Kemal Beyatlı Derslikleri YK103 74100 Merkez/ BARTIN

Telefon: +90 378 223 51 55

E-posta: farabi@bartin.edu.tr

Farabi Değişim Programı Koordinatörü

Öğr. Gör. Mehmet Ali BAŞARAN

Telefon: 0378 223 54 96

E-posta: mabasaran@bartin.edu.tr